Aktualności z firmy KEMATHERM – więcej o izolacjach natryskowych oraz farbach ogniochronnych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami z naszej branży oraz tymi dotyczącymi działania firmy KEMATHERM. Specjalizujemy się w izolacjach natryskowych – naszym Klientom dostarczamy najwyższej jakości produkty do wykonania ocieplenia stropu (w tym ocieplenie stropów piwnic) oraz izolacji akustycznych. Ważnym segmentem naszej działalności są też farby ognioochronne i zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Aktualności
13-05-2015
Od 13 marca posiadamy nową - aktualną aprobatę na Dossolan 2000s - na zabezpiecenie ogniochronne elementów konstrukcji stalowych. 
zobacz więcej
13-01-2014
Od 1 stycznia 2014 roku weszło w życie nowe Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powienny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, które zmienia wymagania zwiazane z oszczędnością energii, w tym dotyczące izolacyjności cieplnej przegród budowlanych. 
zobacz więcej
27-08-2013
Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy właśnie aneks nr 2 przedłużający termin ważności aprobaty  dla produktu Dossolan 2000 S do 22.05.2014r.  Zapraszamy do skłądania zapytań ofertowych   Pobierz PDF  
zobacz więcej
28-06-2013
Coraz częściej w mediach poruszany jest problem braku kompleksowości dociepleń, a zwłaszcza stropów piwnic. Polecamy artykuł w najnowszym numerze miesięcznika Builder, gdzie w ramach programu edukacyjno-informacyjnego Buildera "Metamorfozy Rewitalizacja Wielkiej Płyty" wypowiadają się specjaliści z branży,  między innymi na temat niedocenianej izolacji stropów piwnic.    ""Wielka płyta" - Wielki problem?", Builder, nr 6 2013r, str.55-58: Pobierz PDF  
zobacz więcej